قوانین و مقررات خریدران محصولات از وب سایت تیمچه

1.    ارسال کلیه کالا ها و یا خرید هایی که مبلغ فاکتور آنها بیشتر از دویست هزار تومان باشد، در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می گیرد.

2.    به منظور ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس ارسال ، تیمچه در زمینه ی لجستیک ، اقدام به همکاری و ارسال کالا با روش های متنوع می نماید ، لذا کلیه ی محصولات خریداری شده از سایت از طریق پست پیشتاز شرکت پست و یا روش های سریع تر و با کیفیت تر از آن و پس از بررسی نوع محصول و مقصد ارسال برای شما خریدار محترم ارسال می گردد. وکلیه محصولات بالای دویست هزار تومان بیمه خواهند شد.

3.    به دلیل فرآیند دست ساز در تولید هر محصول، ممکن است محصول سفارشی شما از نظر نقش و نگار و نقاشی های انجام شده، تطابق صد در صد با محصول ارائه شده در سایت نداشته باشد، اما امکان هماهنگی و اطلاع از محصول نهایی ای که قرار است برای شما ارسال شود وجود دارد. در صورت تاکیدات ویژه بر هر کدام از موارد فوق، لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

4.    با توجه به فاخر و ارزشمند بون محصولات خریداری شده از وب سایت تیمچه، کلیه سفارشات در بسته بندی­های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد برای مشتریان محترم تیمچه ارسال می گردد. ضمنا ارسال با بسته بندی های فاخر و ارزشمند نیز طی توافقات بعدی و یا فروش های ویژه اطلاع رسانی می شود.

5.    صنایع نقره به دلیل نوسانات قیمت فلزات با ارزش، در سایت درج نمی­گردد اطلاعات محصول به صورت وزنی و ابعاد ارائه می­گیرد. در صورت خرید در اسرع وقت فاکتور ارسال خواهد شد.

زمانبندی ارسال سفارشات

1.    روند ارائه محصول در پنل کاربری خریدار نمایش داده می شود. محصولات طبق زمانبندی مختص خود حدود 5 الی 7 روز کاری ارسال خواهد شد.

2.    شما خریدار محترم پس از نهایی شدن ارسال محصول می توانید با ورود به پنل کاربری خود در وب سایت تیمچه کد مرسوله خود را دریافت نمایید.

3.    به منظور اطلاع از وضعیت بسته ی پستی خود ، با مراجعه به وب سایت اداره پست و انتخاب گزینه رهگیری مرسولات می توانید از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردید. برای انجام این پیگیری می توانید به آدرس post.ir مراجعه نموده و با وارد کردن کد مرسوله در کادر اصلی از این خدمت استفاده نمایید.

شیوه پرداخت

در حال حاضر دو شیوه برای پرداخت وجوه فاکتورهای فروش در سامانه تیمچه فعال می باشد:

1.    پرداخت وجوه به صورت آن لاین:

در این روش با استفاده از کلیه ی کارت های عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم و CCV2 می توانید اقدام به تسویه آنی حساب سفارشات خود نمایید. با توجه به سهولت و سرعت این روش پیشنهاد می شود مبالغ از این طریق پرداخت گردد تا علاوه بر استفاده از این مزایا روند ارسال و تامین کالا نیز سریع تر پیگیری شود.

2.                پرداخت کارت به کارت:

در این شیوه می توانید پس از ثبت سفارش و مشخص شدن مبلغ نهایی آن ، با مراجعه به کلیه ی دستگاه های خودپرداز در سراسر کشور که عضو شبکه شتاب باشند اقدام به انتقال کارت به کارت وجه فاکتور نمایید. لازم به ذکر است در این روش باید شماره پیگیری و نیز شماره سفارش خود را از طریق پیامک برای واحد فروش ارسال نمایید.

3.                واریز به حساب:

این روش عموما نیاز به مراجعه حضوری به بانک و یا انتقال وجه اینترنتی به حساب های ظریفا دارد. شما خریدار محترم پس از ثبت سفارش در وب سایت ظریفا و انجام واریز به حساب ، لازم است تصویر فیش واریزی را برای واحد فروش ایمیل و یا از طریق شماره ی تلگرامی ظریفا به اطلاع برسانید.

ساعات کاری واحد فروش

در کلیه روزهای کاری تیم فروش تیمچه از ساعت ۸:۳۰ الی 15:۳۰ از طریق شماره تلفن های اعلام شده ، آماده پاسخگویی به شما مراجعین محترم می باشد ، ضمنا سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آن لاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشد.

تلفن تماس واحد فروش09143110347-04133360852-09367764146

بازگرداندن کالا:

1.    شما خریدار محترم می توانید پس از دریافت کالا ، تا دو روزکاری  اقدام به عودت محصول به تیمچه نمایید. لازم از است در صورت نیاز به عودت شماره حساب و درخواست خود را به صورت مکتوب در جعبه مرسوله قرار داده و بسته بندی را به شکل اولیه انجام دهید و محصول را به آدرس تیمچه ارسال نمایید. تضمین سلامت و نیز هزینه های بازگردانی محصول در مراحل عودت کالا بر عهده خریدار می باشد.

2.    در صورتی که محصول در زمان تحویل توسط متصدیان ارسال دارای بسته بندی آسیب دیده و یا قبلا باز شده باشد ، شما می توانید از دریافت آن خودداری نموده تا مراحل بازگردانی و ارسال مجدد کالا به صورت خودکار انجام گردد

 

شیوه همکاری هنرمندان غرفه دار وب سایت تیمچه

وب سایت تیمچه برای هنرمندان فعال سه شیوه  همکاری را پیشنهاد می دهد.

پیشنهاد زرین: کلیه خدمات  ارائه غرفه، تبلیغ و بازاریابی در راسته و برندسازی مخصوص تیمچه بر اساس نظر شما، بسته بندی، ارسال و پشتیبانی برعهده وب سایت تیمچه می باشد.

پیشنهاد سیمین: ارائه غرفه و تبلیغ و بازاریابی در راسته مخصوص برای جهت فروش محصولاتتان با برند اختصاصی، پشتیبانی وب سایت و آموزش کاربر بر عهده وب سایت تیمچه می باشد. و مدیریت تحویل و بسته بندی بر عهده هنرمند می باشد.

پیشنهاد نگین: ارائه صفحه در اسلایدر و بولتن برای تبلیغ هنر و محصولات در نظر گرفته شده است.

در کلیه روزهای کاری تیم  بازاریابی وب سایت تیمچه از ساعت ۸:۳۰ الی 15:۳۰ از طریق شماره تلفن های اعلام شده، آماده پاسخگویی- به شما هنرمندان محترم می باشد، سایر کانال های ارتباطی نظیر ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آن لاین نیز برای سهولت ارتباط آماده پاسخگویی به شما عزیزان بزرگوار می باشد .

تلفن تماس واحد فروش              09367764146   ،09143110347، 04133360852-

 

 

 

 

عضویت در خبر نامه

آخرین اخبار در ایمیل شما